ALAÇATI’DA MASMAVİ GÖKYÜZÜ, MASMAVİ DENİZLE BULUŞUYOR

Proje Detay

“KALİTENİN ÖTESİNDE BİR YAŞAM.” MOTTOSU İLE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA; HAK ETTİĞİNİZ TÜM OLANAKLARA SAHİP OLABİLMENİZ İÇİN ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORUZ.
KONFOR

Yaşam alanlarınızı daima konforlu kılıyor, kalite standartlarının üst düzeyde olduğu bir hayat vaad ediyoruz.

HUZUR

Doğa ile iç içe, kuş cıvıltıları ve dinginliğin hep yanınızda olduğu huzurlu günleri; Invıctus Sunset ayrıcalığı ile yaşayacaksınız…

KALİTE

Siz yaşam standartlarınızdan ödün vermeyin diye her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, yaşam alanlarınıza inovatif dokunuşlar katıyoruz.

INVICTUS SUNSET ILICA

Masmavi Gökyüzü, Masmavi Denizle Buluşuyor,
Alaca Yeşilliğin Tam Ortasında

Alışılagelmiş tüm elit projeleri unutun! Çeşme’nin gözdesi Ilıca’da eşi benzeri görülmemiş bir yaşamın temelleri atılıyor. Invictus Sunset Ilıca, şimdiye kadar denenmemiş planlaması ve tasarımsal yaklaşımı ile sizlere unutulmaz bir hayatın kapılarını aralıyor… Kesintisiz deniz ve Ilıca üzerinden batan masalsı güneş manzaralarını görebileceğiniz, aklınızda yer edecek bu ve nice eşsiz anlara şahit olmaya hazırlanın.

Özgürlüğü, en iyi şekilde deneyimleyebilmeniz, bunu yaparken de mahremiyetinizi en üst düzeyde tutabilmeniz için, yerleşim kademeli bir şekilde tasarlandı.Bu özel tasarım sayesinde özgürlüğünüz sınırları zorlayacak ve Invıctus Sunset’deki ışığınız, sonsuz gökyüzündeki tek yıldız sizmişcesine parlamaya devam edecek.

 

MİMARIMIZ DURMUŞ DİLEKÇİ’NİN GÖZÜNDEN ”INVİCTUS SUNSET ILICA”

Mimarlığın hayatlarımızı değiştirmeye gücü yeter mi?

Bu sorunun cevabını vermek çok kolay değil ama çevremizde her şey değişirken
mimarlık doğru, sağlıklı ve doğal, mutlu ve akıllı olanın yanında yer alabilir. Bu değişim sırasında bizler projelerimizle, nerede duracağımızı doğa ve insan ile kurduğumuz ilişki üzerinden tariflememiz gerekmekte.
Çeşme’nin biraz hırçın görünen dingin peyzajı beni her zaman çok etkiler. Bu projede, peyzajdaki dinginlik ve sadeliğinin yer yer dışarıdan iç mekanlara akmasını, silüette de yapıyı bir şekilde saklamasını amaçladım. Yazın sıcaklığına rağmen, yapının rüzgarla sarmalanarak doğal bir şekilde nefes almasının, yapıya canlılık kazandırmasını da… Evlerin içindeki avlular, hakim deniz esintisinin evin içinde nazikçe hareket etmesine izin verirken, projenin çıkış noktalarını bizlere aktaran basit fikirlerden sadece bir tanesi olarak ortaya çıkmaktadır.

Tasarım; kullanıcıya hem kendiyle baş başa kalma hissini, sessiz, dingin ama zengin bir yaşam ile vadederken, diğer tarafıyla da bütünün parçası olmanın, konfor, güven ve huzurunu da bu tecrübelere eklemekte…
Invictus Ilıca Sunset çevresiyle barışık bir proje…Bu nedenle, “yer”e ait izlerin modern bir yaklaşım içinde yorumlandığı görülebilir. Tasarımın, yerin ruhu ve duygusu ile kurduğu ilişki kendini öne çıkarmakta. Bu ilişki, bilinçli ve seçici olmakla ilgili… Tasarımcı olarak bunu özellikle ilham verici buluyorum: bu farkındalık ve bilinçten hareketle bunların ötesinde olanı hissetmek, keşfetmek projelere kendi özgünlüklerini kazandırır.

Proje No : 4918
Konumu : İzmir / Çeşme / Alaçatı
Satış Ofisi Adresi : Hacı Kadın Mah, Atatürk Bulvarı, İ.M.Ç 2. Blok İç Kapı No.2616, Unkapanı, Fatih/İstanbul
Teslim Tarihi :
Projedeki Konut Sayısı : 40
Oda Seçenekleri : 3+1 (Small), 4+1 (Medium), 4+1 (Large), 4+1 (XLarge), 5+1 (Large)
Metrekare Seçenekleri : 212 - 805
Kira Getirisi :
Toplam Proje Alanı : m2

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 El Hayat Emlak.com Tüm hakları saklıdır.
El Hayat Emlak

El Hayat Emlak

Genellikle bir saat içinde yanıt verir.

I will be back soon

El Hayat Emlak
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbet Başlatın
chat iletişim