ŞEHRİN KALBİNDE HAYAT DOLU BİR PROJE

Proje Detay

Bir Semt Yeniden
İnşa Ediliyor

Bir hayalin peşinde gece gündüz süren yoğun çalışmalar sonucu, Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul”u hayata geçirerek bir hayali gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

piyalepaşa

Özlemini Duyduğunuz
Semt Hayatı

Beyoğlu’nda 82 dönüm arazi üzerine kurulan Piyalepaşa İstanbul; konut, rezidans, ofis, otel ve caddeye geniş cepheli Polat Piyalepaşa Çarşı’yla Piyalepaşa semtinin eski güzel günlerini tekrar canlandırıyor. Bakkalı, simitçisi ve manavıyla İstanbulluların özlemini duyduğu semt hayatını sunan tek özgün proje olarak dikkat çekiyor.

Bir semti semt yapan tüm o güzel değerleriyle Piyalepaşa İstanbul; bizim semtimiz.

Bir Zamanlar Piyalepaşa

Hatırlıyorsak eğer, geçmiş geleceği şekillendirebilir!

Piyalepaşa 400 yıl sonra, yeniden gündeme geliyor. Onu tanıyan ve tarihine saygı duyan ellerde yeniden hayat buluyor…

Piyalepaşa’ya
İade-i İtibar

Piyalepaşa İstanbul; yaklaşık 500 yıl önce Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle Kaptan-ı Derya Piyale Mehmed Paşa tarafından kurulan Piyalepaşa’nın taşıdığı tarihsel mirası, “Geçmişten Günümüze Piyalepaşa Sergisi” ve “Geçmişten Günümüze Piyalepaşa” kitabıyla gözler önüne sererek, tarihi bir semte hak ettiği itibarı yeniden kazandırıyor. Aynı zamanda semt gençlerinin geleceğini güvenle inşa etmek için lise ve üniversite öğrencilerine eğitim destek bursu vererek sosyo-ekonomik ve kültürel bir dönüşümün de öncülüğünü yapıyor. Piyalepaşa, onu tanıyan ve tarihe saygı duyan ellerde yeniden hayat buluyor.

piyalepaşa

Şehrin Yeni Çekim
Merkezi ve Yatırımcıların
Yeni Gözdesi

Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve Polat Piyalepaşa Çarşı’dan oluşan karma projesiyle, canlı ve hareketli bir sosyal yaşantıyı da beraberinde getiriyor.

Nişantaşı’nın zarif ışıltısı, Beşiktaş’ın genç ve hareketli yaşantısı, İstiklal Caddesi’nin genişliği ve çok kültürlü yapısı gibi İstanbul’un birbirinden farklı yüzleri bu semtin sokaklarında yaşıyor.

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan Piyalepaşa İstanbul kademeli cepheleri, geniş saçakları, cumbaları, havuzları ve iç avlu sistemiyle, şehrin ve semtin siluetini bozmadan onun bir parçası olabilmeyi başarıyor. Yüzde 48’i yeşil alanlardan oluşan proje şehrin merkezinde olmasına rağmen nefes alıyor.

Proje No : 4661
Konumu : İstanbul / Beyoğlu / Piyalepaşa Mah.
Satış Ofisi Adresi : Hacı Kadın Mah, Atatürk Bulvarı, İ.M.Ç 2. Blok İç Kapı No.2616, Unkapanı, Fatih/İstanbul
Teslim Tarihi : Mart 2022
Projedeki Konut Sayısı : 950
Oda Seçenekleri : 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Seçenekleri : 55 - 207
Kira Getirisi :
Toplam Proje Alanı : 82.000 m2

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 El Hayat Emlak.com Tüm hakları saklıdır.
El Hayat Emlak

El Hayat Emlak

Genellikle bir saat içinde yanıt verir.

I will be back soon

El Hayat Emlak
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbet Başlatın
chat iletişim