TEMA İSTANBUL EN GÜZEL TEMAMIZ

Proje Detay

ŞİMDİ HAYALLERİ YAŞAMA ZAMANI

Bir hayalimiz vardı yıllardır; düşlerinizi süsleyen yaşam alanını sizlerle paylaşmak. TEMA İSTANBUL markasıyla binlerce hayale dokunduk ve hayatları güzelleştirdik.

TEMA İSTANBUL 2 ile yeni bir hikayeye adım atma zamanımız geldi. Ayrı konseptler içerisinde tasarlanan 70 adet villa ve 2.280 adet 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri, geniş yeşil alanları, özenle düzenlenmiş peyzajı, sosyal ve kültürel aktivitelerin hayata değer katacağı sosyal kulüp ayrıcalıkları, kalite ve konforun her anınıza dokunduğu az katlı mimari özellikleriyle bu kez hayallerin dahi ötesine geçen bir yaşam alanını sizlerle buluşturuyoruz.

Şimdi kurulan hayalleri yaşama vakti!

TEMA İSTANBUL’SA

HAYALLERİN BİLE DAHA FAZLASI YAŞAMINIZ OLUR

Sevdikleriyle huzurlu bir gelecek hayali kurar insan. Her anına mutluluk ve güzelliklerin eşlik etmesini ister. Yeşillikler içerisinde derin bir nefes aldığında veya bir akşam gökyüzünde ay ışığını seyrederken yaşadığı zamanın değerini hissetmek, yarına daha umutla bakmak ister.

Hepimizin bir gelecek hayali vardır. Hep daha iyisini, daha güzelini ister hayallerimiz. Yüzümüzde tebessüm uyandıran düşlerimiz; yaşamımızın teması olur.

KALPLERE SEVGİYLE

DOKUNAN BİR YAŞAM

Nasıl dokunmasın ki? İnsan ruhunu okşayan yemyeşil bir dünyanın içinde bulacaksınız kendinizi. Yaşamınıza ağaçlardan yükselen mis gibi kokular, kuş cıvıltıları eşlik edecek. Sabah ya da akşam yürüyüşleriyle tüm kalpler sağlıkla ve sevgiyle dolacak.

 

AYRICALIK

DÖRT BİR YANI SARDI

Yaşama ayrıcalık katan değerleri, özenle düşünülmüş detaylarında sunar Tema İstanbul 2!

Az katlı ve yatay mimarisi, yüksek tavan yapıları, yere kadar her an manzara ile bütünleşen ve ışık alan camları, geniş ve ferah iç mekanları, kaliteyi özünde taşıyan malzeme seçimi, renklerin adeta bir tabloyu anımsattığı peyzaj alanlarıyla Tema İstanbul 2’de ayrıcalıklar dört bir yanınızı saracak.

EN GÜZEL TEMAMIZ

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZLERİNDEKİ MUTLULUK

Çocuklarımız…
Sağlıkla büyüyebilecekleri, kahkaha atarak güvenle oynayabilecekleri, temiz havayı ciğerlerine çekerek koşturabilecekleri bir yaşamı onlara sunmak ve yüzlerindeki mutluluğu görmek her duygunun ötesinde, sizler için Tema İstanbul 2’nin paha biçilemez bir ayrıcalığı olacak.

 

GÜLÜMSEME İLE

GEÇECEK BİR ÖMÜR

Sevdiklerimizle yaşam sürdüğümüz yuvadır; ömre yayılan gülümsemelerin temeli! Gözlerimizi kuş cıvıltılarıyla açtığımız sabahlar, doğayı içimize çektiğimiz nefesler, yeşilliklerinde doya doya kurduğumuz hayaller, uzaktan ay ışığını izlerken ruhunuzda çalan melodilerin yüzde beliren gülümsemesidir; TEMA İSTANBUL 2.

HER GÜNE TAZELENEREK

YENİDEN BAŞLAYIN

Her sabah gözlerinizi doğaya açtığınızda, gökyüzünün eşsiz bir tablo çizer gibi tabiatla uyumuna şahitlik edeceksiniz. Az katlı yatay mimari ayrıcalıklarıyla, yeşilliklere açılan balkonunuzda güne tazelenerek başlayacak ve doğadan aldığınız enerjinin gün boyu ruhunuza eşlik ettiği bir yaşam süreceksiniz.

 

YEŞİLLİKLER İÇERİSİNDE

EŞSİZ DUYGUL ARI KEŞFEDECEKSİNİZ

Tema İstanbul 2’ye adım attığınız anda tarif edilemez güzellikte duygularla yaşamınızı yeniden inşa edeceksiniz. Özenle tasarlanmış keyifli yürüyüş yolları arasında, yeşil ile mavinin, ahenkle dans ettiği geniş peyzaj alanlarında, duygularınızı yeniden keşfedeceksiniz.

RUHUNUZDA

ÇİÇEKLER AÇACAK

Tema İstanbul 2’de yeşillikler içerisinde bir yol seriliyor önünüze. Usulca çağlayan su sesleri eşliğinde çiçek kokuları dört bir yanı sarıyor. Yürüdükçe yaşamın anlamına bir adım daha yaklaştığınızı hissediyorsunuz bu yolda.

Renkler size yaşamın güzelliklerini fısıldıyor. Yeşil yol çevresinde birer inci gibi dizilmiş; yürüyüş güzergahları, ferah oturma alanları, bisiklet ve koşu parkurları ve tüm enerjisiyle sizi kuşatan yeni bir dünya kuruluyor.

 

TABİATIN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ

DOĞAMIZDA SAKLI

Tema İstanbul 2’de doğayla kuracağınız bağ, metropol yaşamının karmaşası ve stresinden ruhunuzu arındıracak. Aldığınız her nefeste sağlık ruhunuzu kuşatacak. Açık havada yapacağınız aktivitelerle yaşamınızı yeniden şekillendirecek; ağaçların, çimenlerin ve çiçeklerin eşliğinde yaşamınızı sağlıkla iyileştireceksiniz.

YEŞİL VE MAVİNİN

YAŞAMINIZ’A RENK KATACAĞI SOSYAL ALANLAR

Doğayla iç içe geçirilen vakitler gibisi var mı bu hayatta?

Yeşillikler arasında geçirdiğiniz her dakika enerji katar ruhunuza.

Yaptığınız spor daha bir anlam kazanır.

Temiz hava eşliğinde yaptığınızın yürüyüşlerin, sevdikleriniz sizi izlerken futbol sahasında attığınız gollerin, basketbol sahasında aldığınız sayıların, tenis kortunda dostlarınızla yaptığınız tatlı rekabetin yerini tutabilir mi hiçbir şey?

Tema İstanbul 2, yeşil ve mavinin uyumunda bir yaşamdan daha fazlasını, sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğunu inşa ediyor.

 

SEVDİKLERİNİZLE SOSYAL YAŞAMIN

KEYFİNİ SÜRECEKSİNİZ

Teması sosyallik olan yeni bir yaşam var önünüzde; çevresinin gelişimini tamamladığı, birçok ayrıcalıklarla donanmış bir hikayenin en yeni sayfasında, sevdiklerinizle geçirdiğiniz her dakikanın benzeri olmayan hikayelere şahitlik edeceği, akşam sohbetlerinde yeni dostlukların kurulacağı, yaşamınızın geri kalanında sevginin paylaşılacağı…

Proje No : 4215
Konumu : İstanbul / Küçükçekmece / Atakent Mah.
Satış Ofisi Adresi : Hacı Kadın Mah, Atatürk Bulvarı, İ.M.Ç 2. Blok İç Kapı No.2616, Unkapanı, Fatih/İstanbul
Teslim Tarihi : Haziran 2023
Projedeki Konut Sayısı : 2.280
Oda Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Seçenekleri : 80 - 196
Kira Getirisi :
Toplam Proje Alanı : 1.500.000 m2

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2020 El Hayat Emlak.com Tüm hakları saklıdır.
El Hayat Emlak

El Hayat Emlak

Genellikle bir saat içinde yanıt verir.

I will be back soon

El Hayat Emlak
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbet Başlatın
chat iletişim